خانه درباره ما

درباره ما

موسسه خدماتی به سوی دوست به عنوان موسسه ارائه دهنده خدمات به خانواده های متوفیان با در نظر گرفتن موارد ذیل و نیز اهداف مورد نظر، فعالیت خود را آغاز نموده است.

  1. مرگ عزیزان ناگهانی است. خانواده عزادار ضمن آنکه در شوک از دست دادن عزیز خود بوده و سوگوار است در مدت زمان کوتاهی باید نسبت به برگزاری کلیه مراسم اقدام نماید. بدیهی است فرصت کم، مراسم و تشریفات متعدد همراه با روحیه ضربه خورده همواره باعث می گردد بسیاری از کارهای لازم فراموش شود و یا مراسم آنگونه که دلخواه است برگزار نشود و چون جای جبران وجود ندارد تاسف آن همواره باقی می ماند.
  2. نسل جدید با برگزاری این گونه مراسم نامانوس است و اطلاع کافی از دستورات اسلامی نحوه برگزاری مراسم و انجام مستحبات ندارد و غالبا شئونات میت مسلمان آنگونه که مورد سفارش است رعایت     نمی گردد و نیاز ایشان به حضور افرادی آگاه و آشنا به این مسائل مشاهده می شود.
  3. این موسسه با هدف انجام کلیه موارد فوق و با قصد ارائه مشاوره و کلیه خدمات، قصد دارد تا یاری دهنده خانواده های عزیز از دست داده در برگزاری کلیه مراسم مربوطه و انجام دهنده مستحبات و سفارشات معصومین(ع) باشد تا آنان با آسودگی بیشتری به سوگواری و پذیرایی از مهمانان خود بپردازند. کاهش هزینه برگزاری مراسم و هماهنگی و همکاری با سازمان در برگزاری مراسم در داخل بهشت زهرا(ع) از دیگر اهداف این موسسه است.

 

نظرات بسته شده است.