خانه دسته‌بندی نشده کرایه اتوبوس دربستی vip تهران برای بهشت زهرا با موسسه بسوی دوست

کرایه اتوبوس دربستی vip تهران برای بهشت زهرا با موسسه بسوی دوست

6 ثانیه خوانده شده
۰
0
77

چگونه اتوبوس واحد گشت برای بهشت زهرا کرایه کنیم؟

کرایه اتوبوس بهشت زهرا برای مراسم ترحیم با موسسه بسوی دوست :

یکی از موارد مهم که مورد توجه  صاحبان عزا میباشد  اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا جهت رفت وآمد مهمانان به بهشت زهرا جهت برگزاری مراسمات آنها و بازگشت میباشد امروزه در شهر تهران اتوبوس های متفاوتی مشغول بکار هستند که به اتوبوسهای برون شهری معروفند این دسته از اتوبوس ها دارای تجهیزات مدرن هستند که به امر خدمات رسانی به همشهریان اقدام نموده اند از امکانات مهم این اتوبوس ها مجهز به کولر گازی بودن آنهاست که بسیار حائز اهمیت می باشد .

قیمت اجاره اتوبوس گشت واحد

اتوبوسهای برون شهری دارای دو مدل ۴۲ نفره معمولی و ۲۵ نفره وی آی پی میباشد که قیمت اجاره اتوبوس متفاوت میباشد و هزینه اتوبوس دربستی بستگی به نوع اتوبوس دارد که سه ساعت اول از ۲۵۰۰۰۰ تومان تا ۴۵۰۰۰۰ تومان است و به ازای هر ساعت اضافه بین ۸۰۰۰۰ تا۱۲۰۰۰۰ تومان اضافه میگردد.

اجاره اتوبوس دربستی از طریق موسسه بسوی دوست

این نوع اتوبوس درون شهری است و بعضی از آنها کولر گازی ندارد.
این نوع اتوبوس که زیر نظر اتوبوس شرکت واحد میباشد بسیار راحت در دسترس همه قرار دارد و این شرکت با در اختیار قرار دادن اتوبوس های مجهز وکادر مجرب و رانندگان حرفه ای آماده ارائه سرویس دهی به مردم تهران می باشد.
نوع اتوبوس های بکارگرفته شده در اتوبوس دربستی شرکت واحد تهران مدل وی ای پی که دارای کولر گازی و صندلی های راحت میباشد که بسیار خوب و مدرن میباشد و نوع دیگر آن اتوبوس های معمولی نام برد که در سطح شهر مشغول سرویس دهی میباشند و قیمت آن نسبتا پایین و مقرون بصرفه میباشد.

خدمات اجاره اتوبوس دربستی اسکانیا برای بهشت زهرا

اجاره اتوبوس vip بهشت زهرا :
نرخ اجاره اتوبوس اسکانیا بستگی به مدل و نوع آن دارد زیرا این نوع اتوبوس دارای نوع معمولی ۴۲ نفره و ۲۵ نفره وی آی پی میباشد.

این مدل اتوبوس از بهترین نوع می باشد که همگی مدل بالا بوده و بسیار مجهز و مدرن میباشد و از امنیت بالایی برخوردار میباشد.

کرایه اتوبوس ۲۵ نفره VIP برای بهشت زهرا

اتوبوس وی آی پی ۲۵ نفره یکی از محبوب‌ترین مدل‌هاست، در هر ردیف ۳ صندلی وجود دارد. به این صورت که در سمت ورودی‌ اتوبوس دو صندلی در کنار هم و در سمت دیگر تنها یک صندلی وجود دارد. این صندلی‌ها می‌توانند همزمان به تخت نیز تبدیل شوند. چرا که تنها ۲۵ صندلی در داخل اتوبوس وجود دارد و این تعداد کم صندلی باعث شده است که فاصله زیادی بین صندلی‌ها وجود داشته باشد.

نرخ هزینه اجاره اتوبوس ۲۵ نفره VIP بهشت زهرا

هزینه اتوبوس دربستی ۲۵ نفره بهشت زهرا در شهر تهران از مبدا مورد نظر شما به طوری که از ساعت ۸ صبح تا ۴ عصر در اختیار شما بوده ۷۵۰۰۰۰ تومان تا ۱۰۰۰۰۰۰ تومان میباشد.

نمونه تصاویر محیط بیرون و داخل اتوبوس ۲۵ نفره VIP

کرایه اتوبوس ۴۴ نفره VIP : اتوبوس درجه یک ولوو

مدل دیگر اتوبوس برون شهری که در حال فعالیت میباشد ولوو است که در ناوگان برون شهری و حتی خارج از کشور فعالیت دارند که از نظر سیستم فنی و ظاهری بسیار خوب و عالی میباشد و میتواند در خدمات شهری به همشهریان سرویس دهی و خدمات رسانی انجام دهد
رانندگان اتوبوس زیر نظر اداره پلیس راهنمایی و رانندگی دارای گواهینامه معتبر داخلی و حتی بین الملل میباشند وار نظر سلامت جسمی مورد تایید میباشند و رفت وآمد آنها بصورت آن لاین تحت کنترل پلیس راه میباشد.

قیمت کرایه اتوبوس ۴۴ نفره VIP

هزینه اتوبوس ۴۴ نفره از ۶۵۰۰۰۰ تا ۸۵۰۰۰۰۰  (۸ ساعته ) می باشد. لازم به ذکر است به ازای هر ساعت ۱۰۰۰۰۰ تومان اضافه می گردد.

نمونه تصاویر محیط بیرون و داخل اتوبوس ۴۴ نفره VIP

اجاره اتوبوس تشریفاتی 44 نفره
اجاره اتوبوس تشریفاتی ۴۴ نفره
اجاره اتوبوس تشریفاتی 44 نفره
اجاره اتوبوس تشریفاتی ۴۴ نفره

خدمات اجاره و کرایه میدل باس ( مینی بوس ) بهشت زهرا

در مواردی که تعداد مهمان ها کم باشد اجاره میدل باس با صرفه تر میباشد زیرا قیمت اجاره میدل باس کمتر از اجاره اتوبوس vip دربستی میباشد و همچنین اجاره ون تویوتا هایس می باشد که این مدل ون بسیار مجهز میباشد زیرا دارای کولر گازی بوده و امنیت بالایی دارد و حالت تشریفاتی و وی آی پی میباشد

از نکات مهم کرایه اتوبوس دربستی باید به انتخاب نوع اتوبوس و سالم بودن ظاهر و سیستم فنی آن میباشد و طرز برخورد راننده با افراد میباشد که بسیار حائز اهمیت میباشد
قیمت اجاره میدل باس متفاوت میباشد و بستگی به نوع و مدل آن است ظرفیت میدل باس های معمولا ۱۶ نفره می باشد که دارای کولرگازی بوده و امنیت بالایی است اما اجاره ون تویوتا هایس بدلیل داشتن ظرفیت ۱۰نفره بودن آن برای مهمانان کم و برنامه های خانوادگی کم ظرفیت بسیار مناسب بوده و کم هزینه تر میباشد.

اجاره و کرایه میدل باس (مینی بوس)
اجاره و کرایه میدل باس (مینی بوس)
اجاره و کرایه میدل باس (مینی بوس)
اجاره و کرایه میدل باس (مینی بوس)

مراحل درخواست و رزرو اتوبوس در موسسه بسوی دوست

مرحله ۱ : تماس با ما و مشاوره گرفتن از ما 

مرحله ۲ : انتخاب نوع اتوبوس از نظر مدل و تعداد صندلی

مرحله ۳ : پرداخت بیعانه از طریق کارت

مرحله ۴: ارسال اتوبوس روز و موعد مقرر و پرداخت الباقی هزینه

نکات مهم برای کرایه اتوبوس

زمان رزرو اتوبوس vip

برای کرایه اتوبوس بهتر است از یک روز قبل و صبح زود اتوبوس خود را به صورت تلفنی با ما تماس گرفته و فرآیند رزرو و اجاره اتوبوس مد نظر خود را انجام دهید.

پذیرایی از میهمانان داخل اتوبوس

اکثر مشتریان ما جهت اجاره اتوبوس برای بهشت زهرا با ما تماس میگیرند.

برای پذیرایی داخل اتوبوس بهشت زهرا نیز تدارک ببینید. اکثر میهمانان در مسیر رفت و بازگشت به بهشت زهرا ممکن است به آب و کمی حلوا و خرما نیاز داشته باشند. (احتمال افت فشار میهمانان وجود دارد)

یادداشت کردن شماره راننده اتوبوس

شماره راننده اتوبوس را حتما داشته باشید تا در هنگام برپایی مراسم اگر نیاز شد با وی تماس بگیرید.

در اکثر مواقع به علت پیدا نشدن جای پارک ممکن است اتوبوس در محل دورتر و یا خارج از دید شما پارک نمایید. در این موارد در هنگام آماده شدن برای حرکت ممکن است پیدا کردن راننده اتوبوس با تلفن زدن راحت تر باشد. حتی ممکن است وسیله ای را در اتوبوس جای بگذارید که با تماس تلفنی با اتوبوس سریعتر می توانید هماهنگی نمایید.

هماهنگ کردن برنامه با راننده اتوبوس

از قبل برنامه مراسم خود را با راننده اتوبوس هماهنگ نمایید و ایشان بدانند که بعد از مراسم می بایست به رستوران برای صرف نهار و پذیرایی از میهمانان یا جایی دیگری بروند یا خیر. در برخی موارد ممکن است راننده اتوبوس با گمان پایان مراسم در ساعتی مشخص، اتوبوس خود را مجدد برای مراسم دیگری کرایه دهد. در این موارد هماهنگی از قبل می تواند بسیار راه گشا باشد.

هزینه ساعات اضافی و کنسلی اتوبوس را سوال نمایید 

هزینه ساعات اضافی ماندن اتوبوس، هزینه کنسل کردن کرایه اتوبوس، هزینه ورود به طرح و … را از اپراتور هنگام اجاره اتوبوس سوال نمایید.

سال ساخت اتوبوس در قیمت اتوبوس تاثیر دارد

سال ساخت اتوبوس در قیمت و کرایه اتوبوس تاثیر گذار است اگر می خواهید اتوبوس تمیزتری را اجاره نمایید از قبل این موارد را در کرایه اتوبوس سوال نمایید.

اتوبوس نیم ساعت قبل از مراسم باید حضور داشته باشد

در کرایه اتوبوس توجه داشته باشید اتوبوس حداقل نیم ساعت قبل از مراسم در نزد شما حضور داشته باشد تا استرس عدم حضور اتوبوس و تاخیر آن را نداشته باشید.

نحوه پرداخت هزینه 

قابل شمارا ندارد , یک سوم از کل هزینه اجاره اتوبوس را هنگام رزرو اتوبوس کارت به کارت کرده و و مابقی هزینه را می توانید بعد از اتمام مراسم پرداخت کنید.

خدمات سرویس ایاب و ذهاب بهشت زهرا در موسسه بسوی دوست

اتوبوس بهشت زهرا : بیشترین مورد استفاده از اتوبوس واحد گشت برای سرویس بهشت زهرا و ایاب و ذهاب مراسم خاکسپاری است. به همین جهت و با توجه به شرایط ویژه‌ای که خانواده‌های عزادار دارند، ما تمام تلاش و همت خود را برای ارائه سرویس سریع و مطلوب به این عزیزان معطوف میکنیم.

اتوبوس‌های ما همچون سرویس واحد گشت اتوبوسرانی تهران و حومه آماده‌اند تا وسایل ایاب و ذهاب شما را برای اعزام به بهشت زهرا تهران جهت مراسم خاکسپاری فراهم آورند.

برای حمل و نقل افراد از هر نقطه شهر تهران به سمت بهشت زهرا و بالعکس به راحتی می‌توانید از سرویس‌های ما استفاده کنید.

خیلی وقت است که برای حمل و نقل و ایاب ذهاب خانواده های متوفی و خانواده هایی که عزیز خود را از دست داده اند جهت راحتی حال آنان و در فصل گرم و فصل سرد از اتوبوس ها واحد گشت استفاده میشود. اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا کلیه بستگان و خانواده مرحوم را به بهشت زهرا و محل خاکسپاری منتقل می کنند. همچنین بعد از تمام شدن مراسم ختم مجددا حضار را به مبدا و یا رستوران جهت پذیرایی از میهمانان انتقال میدهند.

مطالب مرتبط

ارائه خدمات ترحیم در بهشت زهرا

چگونه اتوبوس واحد گشت برای بهشت زهرا اجاره کنیم؟

معرفی خدمات ترحیم به سوی دوست