درباره ما

درباره ما

موسسه خدماتی به سوی دوست به عنوان موسسه ارائه دهنده خدمات به خانواده های متوفیان با در نظر گرفتن موارد ذیل و نیز اهداف مورد نظر، فعالیت خود را آغاز نموده است.

درباره ما
  • مرگ عزیزان ناگهانی است. خانواده عزادار ضمن آنکه در شوک از دست دادن عزیز خود بوده و سوگوار است در مدت زمان کوتاهی باید نسبت به برگزاری کلیه مراسم اقدام نماید. بدیهی است فرصت کم، مراسم و تشریفات متعدد همراه با روحیه ضربه خورده همواره باعث می گردد بسیاری از کارهای لازم فراموش شود و یا مراسم آنگونه که دلخواه است برگزار نشود و چون جای جبران وجود ندارد تاسف آن همواره باقی می ماند.
  • نسل جدید با برگزاری این گونه مراسم نامانوس است و اطلاع کافی از دستورات اسلامی نحوه برگزاری مراسم و انجام مستحبات ندارد و غالبا شئونات میت مسلمان آنگونه که مورد سفارش است رعایت نمی گردد و نیاز ایشان به حضور افرادی آگاه و آشنا به این مسائل مشاهده می شود.
  • این موسسه با هدف انجام کلیه موارد فوق و با قصد ارائه مشاوره و کلیه خدمات، قصد دارد تا یاری دهنده خانواده های عزیز از دست داده در برگزاری کلیه مراسم مربوطه و انجام دهنده مستحبات و سفارشات معصومین(ع) باشد تا آنان با آسودگی بیشتری به سوگواری و پذیرایی از مهمانان خود بپردازند. کاهش هزینه برگزاری مراسم و هماهنگی و همکاری با سازمان در برگزاری مراسم در داخل بهشت زهرا(ع) از دیگر اهداف این موسسه است.
 
اهداف ما

برای آشنایی هر چه بیشتر با خدمات ما با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱-۸۸۸۲۰۷۶۵

مطالب مرتبط

خدمات مسجد و تالار
خدمات در منزل
خدمات ترحیم در بهشت زهرا
هزینه های برگزاری یک مراسم ختم (تشییع) چقدر است؟
چرا برگزاری مراسم خود را به موسسه خدمات ترحیم بسپاریم؟
از قبل برای مراسم خود برنامه ریزی کنید
خدمات ترحیم به سوی دوست

نظرات بسته شده است.